T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
SAMSUN / İLKADIM - Osmangazi İmam Hatip Ortaokulu

Haberler

May

                  31.05.2018 PERŞEMBE GÜNÜ OKULUMUZ KONFERANS SALONUNDA GERÇEKLEŞTİRİLEN 40 ŞAİR 40 ŞİİR ADLI DİNLETİMİZ BÜYÜK BİR İLGİYLE İZLENDİ. EMEĞİ GEÇEN ÖĞRETMEN ve ÖĞRENCİLERİMİZE TEŞEKKÜRLER.

May

                 23.05.2018 TARİHİNDE OKULUMUZUN BAHÇESİNDE SERGİLEDİĞİMİZ TÜBİTAK 4006 BİLİM FUARI YOĞUN KATILIMLI ve BAŞARIYLA, İLGİLİLERE KEYİFLİ ANLAR YAŞATARAK EĞLENCELİ BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ. BAŞTA OKUL İDARECİLERİMİZ, KOORDİNATÖR ÖĞRTMENİMİZ SAYIN ESİN TAŞKIN, PROJE YÜRÜTÜCÜSÜ ÖĞRETMENLERİMİZ ve ÖĞRENCİLERİMİZE TEŞEKKÜRLER. AYRICA ÖĞRETMENLERİMİZİN SPORTİF ETKİNLİKLERİNİ DE BU HABER DE BULABİLİRSİNİZ.

May

14.05.2018 PAZARTESİ OKULUMUZ KONFERANS SALONUNDA, SAMSUN MAARİF HAREKETİ KAPSAMINDA ÖZĞRENCİLERİMİZE " Hz. PEYGAMBER (SAV), HADİSLER ve MÜSLÜMAN GENÇLİĞİN GÖREVİ " KONULU SUNUMU YAPAN OMÜ İLAHİYAT FAKÜLTESİ HADİS BÖLÜMÜ ÖĞRETİM ÜYESİ Doc.Dr.SALİH KESGİN HOCAMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ.

Nis

SAMSUN MAARİF HAREKETİ KAPSAMINDA 24.04.2018 SALI GÜNÜ ONDOKUZMAYIS ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT FAKÜLTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ DOC.DR. HASAN DAM HOCAMIZIN KATILIMLARIYLA OKULUMUZ KONFERANS SALONUNDA GERÇEKLEŞTİRİLEN " PEYGAMBER EFENDİMİZİN (SAV) EĞİTİM ANLAYIŞI ve METODLARI " KONULU KONFERANS ÖĞRENCİ ve ÖĞRETMENLERİMİZ TARAFINDAN İLGİYLE İZLENDİ. OKULUMUZ ADINA DEĞERLİ HOCAMIZA TEŞEKKÜR EDER, ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLERİZ.

Mrt

Okul başarı ve disiplin analizi yapılmıştır.

Mrt

               1071´ de MALAZGİRT ZAFERİNİ BİZE YAŞATAN ATALARIMIZ, ŞİMDİ İSE TOPRAK BÜTÜNLÜĞÜMÜZÜ KORUMAK İÇİN CANLARINI FEDA EDEN ve SAVAŞAN KAHRAMAN ASKERLERİMİZİ ANMAK, DUA ETMEK ve YANLARINDA OLDUĞUMUZU HİSSETTİRMEK İÇİN ÖĞRETMEN, ÖĞRENCİ ve TÜM PERSONELİMİZLE YAZDIĞIMIZ MEKTUPLARI 5. ZIRHLI TUGAY KOMUTANLIĞI BİRLİĞİMİZE YOLLADIK.

        SAYGI ve MİNNETLE...

Mrt

26.03.2018 PAZARTESİ OKULUMUZ KONFERANS SALONUNDA ONDOKUZMAYIS ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ ÖĞRETİM ÜYELERİNDEN SAYIN DOC.DR.BAYRAM ÖZER HOCAMIZIN KATILIMI İLE GERÇEKLEŞTİRİLEN "ÖĞRETMENLİK MESLEĞİ, DÜNYADAN İYİ ÖRNEKLER ve SINIF İÇİ DAVRANIŞ BİÇİMLERİ" KONULU SEMİNER DİĞER OKULLARDAN KATILAN ÖĞRETMENLERLE BİRLİKTE İLGİYLE TAKİP EDİLDİ.

SAYIN HOCAMIZA KATILIMLARI İÇİN TEŞEKKÜR EDER EĞİTİM HAYATINDA BAŞARILAR DİLERİZ.

Mrt

22.03.2018 PERŞEMBE GÜNÜ, ONDOKUZMAYIS ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT FAKÜLTESİ TEFSİR ANA BİLİM DALI ÖĞRETİM ÜYESİ YRD. DOC. DR. MUSTAFA KARA BEYEFENDİNİN KATILIMLARIYLA OKULUMUZ KONFERANS SALONUNDA DÜZNELEMİŞ OLDUĞUMUZ SEMİNER ÖĞRENCİLERİMİZ TARAFINDAN İLGİYLE TAKİP EDİLDİ. 

DEĞERLİ HOCAMIZA TEŞEKKÜR EDER EĞİTİM HAYATINDA BAŞARILAR DİLERİZ...

Mrt

ÇANAKKALE ZAFERİNİN 103.YILI MÜNASEBETİYLE ÖĞRENCİLERİMİZ TARAFINDAN HAZIRLANAN PROGRAM İLGİYLE ve COŞKUYLA İZLENDİ. PROGRAMDA EMEĞİ GEÇEN ESİN TAŞKIN, OĞUZHAN YILMAZ ve SEÇKİN ESEN HOCALARIMIZA ve ÖĞRENCİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİZ.

Mrt

14 Mart Dünya Pi Gününü Öğrenci ve Öğretmenlerimizle Birlikte Hatırladık.

Mrt

İstiklal Marşının kabulünün 97. Yıl dönümü münasebetiyle Okulumuz öğretmenlerinden Adem BOZLAK gözetiminde okulumuz öğrencilerinin hazırlamış olduğu tören programı ilgiyle izlendi.

Şbt

9 ŞUBAT 2018 CUMA GÜNÜ SAAT 13:30 DA OKULUMUZ KONFERANS SALONUNDA ONDOKUZMAYIS ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ ANA BİLİM DALI ÖĞRETİM ÜYESİ YRD. DOC. DR. ESAT ŞANLI´ nın KATILIMLARIYLA " İBADETİN PSİKOLOJİ ÜZERİNDEKİ ETKİLERİ " KONULU SEMİNER DÜZENLENMİŞTİR. ÖĞRENCİLERİMİZ TARAFINDAN İLGİYLE TAKİP EDİLEN ETKİNLİK İÇİN SAYIN HOCAMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ. 

Ock

       10.01.2018 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 11:30 DA ONDOKUZMAYIS ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ YRD. DOC. DR. İSMAİL UZUN HOCAMIZIN KATILIMLARIYLA ÖĞRENCİLERİMİZE AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI KONULU SEMİNER DÜZENLENİŞTİR. DEĞERLİ HOCAMIZA KATILIMLARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ.

Ara

27.12.2017 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 13:00 DA BAŞBAKANLIK BAŞDANIŞMANI SAYIN NECDET SUBAŞI BEYEFENDİNİN KATILIMLARI İLE OKULUMUZ KONFERANS SALONUNDA ÖĞRENCİLERİMİZE YÖNELİK " BİR KİMLİĞİN SERÜVENİ " KONULU SEMİNER DÜZENLENMİŞTİR. SAYIN NECDET SUBAŞI BEYEFENDİYE TEŞEKKÜRLER...

Ara

20.12.2017 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 14:00 DA İLKADIM İLÇE MÜFTÜMÜZ SAYIN HASAN BAŞOĞLU HOCAMIZIN KATILIMLARI İLE OKULUMUZ KONFERANS SALONUNDA VELİLERİMİZE YÖNELİK " ERGENLERDE DİNİ TUTUM ve DAVRANIŞLAR " , " ÇOCUKLUK ve GENÇLİK DÖNEMİNDE DİNİ EĞİTİM " KONULU SEMİNER DÜZENLENMİŞTİR. SAYIN HOCAMIZA KATKILARINDAN ÖTÜRÜ TEŞEKKÜRLER...