T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
SAMSUN / İLKADIM - Osmangazi İmam Hatip Ortaokulu

Haberler

Şbt

9 ŞUBAT 2018 CUMA GÜNÜ SAAT 13:30 DA OKULUMUZ KONFERANS SALONUNDA ONDOKUZMAYIS ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ ANA BİLİM DALI ÖĞRETİM ÜYESİ YRD. DOC. DR. ESAT ŞANLI´ nın KATILIMLARIYLA " İBADETİN PSİKOLOJİ ÜZERİNDEKİ ETKİLERİ " KONULU SEMİNER DÜZENLENMİŞTİR. ÖĞRENCİLERİMİZ TARAFINDAN İLGİYLE TAKİP EDİLEN ETKİNLİK İÇİN SAYIN HOCAMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ. 

Ock

       10.01.2018 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 11:30 DA ONDOKUZMAYIS ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ YRD. DOC. DR. İSMAİL UZUN HOCAMIZIN KATILIMLARIYLA ÖĞRENCİLERİMİZE AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI KONULU SEMİNER DÜZENLENİŞTİR. DEĞERLİ HOCAMIZA KATILIMLARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ.

Ara

27.12.2017 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 13:00 DA BAŞBAKANLIK BAŞDANIŞMANI SAYIN NECDET SUBAŞI BEYEFENDİNİN KATILIMLARI İLE OKULUMUZ KONFERANS SALONUNDA ÖĞRENCİLERİMİZE YÖNELİK " BİR KİMLİĞİN SERÜVENİ " KONULU SEMİNER DÜZENLENMİŞTİR. SAYIN NECDET SUBAŞI BEYEFENDİYE TEŞEKKÜRLER...

Ara

20.12.2017 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 14:00 DA İLKADIM İLÇE MÜFTÜMÜZ SAYIN HASAN BAŞOĞLU HOCAMIZIN KATILIMLARI İLE OKULUMUZ KONFERANS SALONUNDA VELİLERİMİZE YÖNELİK " ERGENLERDE DİNİ TUTUM ve DAVRANIŞLAR " , " ÇOCUKLUK ve GENÇLİK DÖNEMİNDE DİNİ EĞİTİM " KONULU SEMİNER DÜZENLENMİŞTİR. SAYIN HOCAMIZA KATKILARINDAN ÖTÜRÜ TEŞEKKÜRLER...

Ara

15.12.2017 CUMA GÜNÜ SAAT 10:00 DA GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK ANA BİLİM DALI ÖĞRETİM ÜYESİ SAYIN DOC. DR. ADEM EROĞLU HOCAMIZIN KATILIMLARI İLE ÖĞRENCİLERİMİZE YÖNELİK " VARLIKLAR ALEMİ ve MATEMATİK " KONULU SEMİNER OKULUMUZ KONFERANS SALONUNDA DÜZENLENMİŞTİR. SAYIN HOCAMIZA KATKILARINDAN ÖTÜRÜ TEŞEKKÜRLER...

Kas

Efendimiz (SAV) in mübarek doğum günü münasebtiyle okulumuzda öğretmen ve öğrencilerimiz tarafıdan hazırlanan çalışmalar ve 29 Kasım saat 13:00 de konferans salonumuzda gerçekleşecek programımızla bu günün anlam ve derinliği katılımcılara aktarılmak istenmektedir. Program ve çalışmalarda emeği geçen öğretmen ve öğrencilermize teşekkürler..

Kas

  ATAMIZI ARAMIZDAN AYRILIŞININ 79.YIL DÖNÜMÜNDE SEVGİ, SAYGI ve RAHMETLE ANIYORUZ..

Ekm

                  20 - 23 EKİM TARİHLERİ ARASINDA DÜZENLENECEK OLAN ÇANAKKALE - BURSA GEZİMİZDE HEM ÖĞRENCİLERİMİZLE GÜZEL ZAMAN GEÇİRMEK HEM DE ÜLKEMİZİN TARİHİNDE ÖNEMLİ YER ALMIŞ BÖLGELERİ ZİYARET EDEREK YAŞANAN SAVAŞLARI ve OLAYLARI YERİNDE GÖREREK YENİ NESİLLERE AKTARMAK AMAÇLANMIŞTIR. 

Ekm

       AŞURE GÜNÜ DOLAYISIYLA OKULUMUZDA DÜZENLENEN TÖREN, AŞURE YARIŞMASI ve İLKADIM BELEDİYESİNİN GÖNDERMİŞ OLDUĞU AŞURE PAKETLERİNİN DAĞITILMASIYLA SON BULAN ETKİNLİĞİMİZ RENKLİ GÖRÜNTÜLER ÇIKMASINA SEBEP OLDU. VELİLERİMİZİN HAZIRLAMIŞ OLDUĞU BİRBİRİNDEN GÜZEL AŞURELERDEN BİRİNCİYİ SEÇMEK JÜRİMİZİ BAYA ZORLADI. YARIŞMADA 1. OLAN VELİMİZ SONGÜL TÜFEKÇİ yi TEBRİK EDERİZ. TÜM VELİLERİMİZİN EMEĞİNE SAĞLIK. AYRICA PROGRAMDA EMEĞİ GEÇEN TÜM ÖĞRETMEN,İDARECİ, ÖĞRENCİ ve PERSONELİMİZE, DESTEKLERİNİ ESİRGEMEYEN İLKADIM BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ERDOĞAN TOK, İLKADIM İLÇE MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRLERİ SAYIN HIDIR OKÇU ve KENAN KESKİN BEY e TEŞEKKÜRLER.

Eyl

29/09/2017 CUMA GÜNÜ VELİLERİMİZ ARASINDA AŞURE YAPMA YARIŞMASI GÜN BOYU DEVAM EDECEK OLUP TÜM VELİLERİMİZ DAVETLİDİR.

Eyl

           15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü programı çeşitli etkinliklerle yapıldı. Bu vesile ile 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerine Allah´ tan rahmet, Gazilerimize sağlık ve huzur dolu bir ömür dileriz.

Eyl

                İLKÖĞRETİM HAFTASI 2017 - 2017 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILININ AÇILDIĞI İLK HAFTA, ÖĞRENCİLERİMİZİN HAZIRLADIĞI PROGRAMLA COŞKUYLA KUTLANDI. EMEĞİ GEÇEN ÖĞRENCİ ve ÖĞRETMENLERİMİZE TEŞEKKÜRLER.